آی آدمها

آی آدمها، که در تهران نشسته شاد و خندانید

ملتی در خاک می سپارد جان

ملتی که دست و پای دائم می زنند

روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید...

شاعر که نشدیم اما گفتیم شعر دیگران را که می تونیم خراب کنیم برای همین گفتیم شعر معروفی از شاعر معروفی چون نیما که در بین ما نیست را خراب کنیم تا صدای همه در بیاد چون اینجا هوای مرده ها را بیشتر دارند تا زنده ها را

راست می گفت یکی از دوستان که به بیمه شخص ثالث ماشین نگاه کنید و به یارانه ما اونی که میمیره 126 میلیون می گیره ولی مایی که زنده ایم 45 هزار تومان چه اختلافی البته من موافق حرفش نیستم اما همچین برای تشبیه هم بد نگفته حالا بگذریم چون ما هم اگر 233 سال عمر کنیم تقریباً با این 45000هزار تومان ماهیانه پول خون ما هم در میاد البته با این گر د خاک و سوغات معنوی خوزستان فکر نکنم به 30 سال هم برسیم.

بابا تو رو خدا ما رو هم دریابید اونهایی که فقط یک روز آن هم 10% این غلظت به شما رسید زمین را به آسمان چسباندید و همه جا را تعطیل کردید اینجا ما هر روز داریم با 100% غلظت.

آهای مسئولین آهای اونهایی که خدا شما را از ما بیشتر دوستداره نگاهی هم به این مردمی بندازید که تا بود 8 سال زیر توپ و تانک عراقی ها بودن حالا هم زیر گرد و خاک اون چرا این قدر بی تفاوتید چرا فکری به حال این مردم نمی کنید.

شاید بعد از این دل نوشته صداتون در بیاد که بیکار ننشستید اما اگه کاری کردید پس چرا این چند سال جواب نداده تو رو خدا هی شعار ندید عمل کنید.

من که هرچه دل تنگم خواست و حرف دل مردم بود نوشتم حالا هم شما هر کاری دوست داشتید انجام دهید. 

/ 0 نظر / 19 بازدید