افتتاحیه شهرداری بیدروبه و حضور فرماندار در بین مردم بیدروبه

بسمه تعالی

محل جدید شهرداری بیدروبه با حضور فرماندار محترم شهرستان اندیمشک جناب آقای مهندس گودرزی افتتاح گردید.

ظهرچهرشنبه مورخه 7/12/92 با حضور فرماندار و هیئت همراه که تقریباً روسای بیشتر ادارات و سازمانهای شهرستان اندیمشک حضور داشتند محل جدید این شهرداری که به صورت استیجاری از جهاد کشاورزی شهرستان به آنها واگذار شده بود افتتاح گردید.

 

بعد از پایان این مراسم فرماندار محترم به همراه روسای ادارات و سازمانهای شهرستان اندیمشک در مسجد صاحب الزمان بیدروبه حضور یافتند و نشستی دوستانه و صمیمی با مردم داشتند.

در ابتدای برنامه رئیس شورای شهر بیدروبه جناب آقای احسان قلاوند به بیان مشکلات شهر بیدروبه و بخش الوار پرداختند که به صورت جزئی به آنها اشاره می کنم.

اولین موردی که آقای قلاوند اظهار داشتند و مشکل اصلی و همیشگی بیدروبه و کل بخش الوار گرمسیری بوده و است مسئله آب شرب بود که متاسفانه سالهاست مردم گرفتار آن هستند.

مسئله دوم بحث جاده اصلی عبوری از وسط شهر است که سالیانه باعث ایجاد تصادفات شدیدی می شود که متاسفانه بیشتر آنها منجر به مرگ می شود.

سومین مسئله به بیان رئیس شورای شهر بیدروبه مسئله روشنایی شهر بود که با حضور رئیس اداره برق در این جلسه قرار بر رسیدگی به این موضوع شد.

اما آخرین بحث امنیت بود که با حضور عضو شورای تأمین شهرستان جناب سرهنگ نجفوند و نماینده نیروی انتظامی جناب سرگرد ابدالی در این جلسه قولهای مساعدی برای رفع آن داده شد.

سپس شهردار محترم بیدروبه جناب آقای هدایتی به ارائه گزارش از عملکرد چند ماهه شهرداری و برنامه های در دست اجرا پرداختند و در پایان صحبتهای خود از مردم خواستند تا از شورای منتخب خود حمایت کنند و به شایعات دامن نزنند.

در ادامه برنامه فرماندار محترم جناب آقای مهندس گودرزی در حد چند دقیقه صحبت کردند و گفتند دوست دارند در مدت زمان وقت خود به شنیدن سولات مردم بپردازند تا در صورت نیاز در همین جا بتوانیم پاسخگو باشیم که در این مدت چند نفر از جوانان بیدروبه از ایشان در مورد کارگاه ها و پروژهای در دست اجرا در بخش الوار گرمسیری و عدم به کار گیری نیروهای بومی همین بخش با توجه به تجربه کاری و تحصیلات آکادمیک مورد نیاز پرداختند و همچنین در مورد امنیت بیدروبه با توجه به سرقت های مکرر کابل برق و مخابرات، شیوع استفاده از مواد مخدر ، وضعیت آب بیدروبه در تابستان و وضعیت ورزش و سرگرمی برای جوانان که مهندس گودرزی  با صمیمیت به همه آنها پاسخ داده و قول مساعد برای پیگیری تمام مشکلات و همچنین در حد توان برای رفع آنها دادند.

 در ادامه در مورد درمانگاه بیدروبه که متاسفانه تنها سه روز در هفته پزشک دارد و فاقد بخشی بعنوان تزریقات و همچنین کمبود دارو در آن است و حوزه وظایف اورژانس با توجه به اینکه وقتی مردم نیاز به خدمات فوری دارند متاسفانه پرسنل اورژانس اعلام می کنند فقط اتفاقات جاده ای را پوشش می دهند، پرداختند که دکتر مجیدی رئیس شبکه بهداشت اندیمشک در جلسه حضور داشتند و به سولات مردم پاسخ دادند.

با توجه به چنین نشست صمیمی و بی سابقه ای که شورای شهر ترتیب داده بودند و همچنین حضور فرماندار مردمی که منتخب دولت تدبیر و امید برای این شهرستان است نشان از عزمی راسخ برای حل مشکلات دارد، که امیدوارم با پیگیری شورا و مسئولین بتوان آن را به سرانجام رسانند.

 

 

/ 0 نظر / 33 بازدید