این راه که می رویم به ترکستان است

حدود 2 هفته ای هست که پل بالارود حد فاصل دوکوهه تا حسینیه که مسیر جاده اصلی و ترانزیت بین المللی جاده اندیمشک به خرم آباد است به دلیل سوراخی که در کف این پل به دلیل فشار بیش از اندازه بار وارد شده بر آن بوجود آمده به مسیر انحرافی از میان آبادی بالارود انتقال یافته که یک جاده بی کیفیت و خاکی با چاله و گودالهایی هست که برای وسایل نقلیه بسیار دردسر ساز شده است.

اما نکته قابل تأمل اینکه در این حدود 2 هفته کوچکترین پیشرفتی در کار ترمیم این پل انجام نشده و در ضمن هیچ کس هم خود را پاسخگوی مردم و راننده های عبوری از این خط نمی داند . پلیس راه که انگارتنها وظیفه ای که برای او تعریف شده کمین کردن و جریمه کردن ماشینهای عبوری هست اداره راه هم که در طول این مدت ما چیزی از آن ندیده ایم به طوری که از دی ماه و بعد از آن بارندگی شدید سوراخ که چه عرض کنم گودال هایی در سطح آسفالت مسیر اندیمشک تا بیدروبه بوجود آمده که اگه مواظب نباشی و احیاناً در آن بیفتی دیگه کار خودت و ماشینت تمام است. 

اما در حالی که پر کردن یک سوراخ یک*یک این پل این مدت طول کشیده ما انتظار داریم که آزاد راه 60کیلومتری پل زال به اندیمشک را در یک سال افتتاح کنند آن هم که از یکی از کارگران آن شنیدم پلی ساخته اند که 30 سانتی متر از سطح جاده بلند تر است که بخاطر اینکه پل را تخریب نکنند مجبور شده اند جاده دو سر پل را بالا بیاورند.

خدا به ما رحم کند با چنین نظارت و نوابقی که داریم

/ 2 نظر / 16 بازدید
سجاد

چه جالب فکر نمیکردم وبلاگی در مورد بیدروبه تو اینترنت بتونم پیدا کنم

سجاد

لطفا در مورد رفت و آمد و مسافت بین اندیمشک و قلعه نار هم بنویسید ممنون