کسب دو عنوان دومی و سومی جودو نونهالان استان توسط نونهالان بیدروبه

مسابقات جودوی نونهالان و نوجوانان استان جام قهرمانی بسیج در روز یکشنبه 93/05/05در شهرستان اندیمشک برگزار شد.


 تیم بیدروبه با ترکیب

عارف رضایی در وزن 46 کیلو گرم

اشکان مهدی در وزن 50 کیلو گرم

مرتضی برومنی در وزن 55 کیلو گرم

محمد آفرین در وزن 60

رضا نجفوند در وزن 66

داریوش نظری در وزن 73

عرفان میرچناری در وزن 81

سینا میرعالی در وزن 100

با مربیگری مختار خورنگ و سرپرستی اکبر نجفوند در این مسابقات شرکت کردند که علی رغم تمام بی مهری ها و عدم کمک مسئولین شهر توانستند در پایان به دو مدال نقره و دو برنز دست یابند.

سرپرست این تیم در همین رابطه اظهار داشتند که سعی زیادی شد تا از طریق شورای شهر و شهرداری بیدروبه حداقل کمکی جهت ایاب و ذهاب این امیدی های شهر داشته باشیم اما متاسفانه هیچگونه کمکی صورت نگرفته و این نوجوانان و نونهالان تماماً یا هزینه شخصی خود در این مسابقات شرکت کردند.

جا دارد با توجه به داشتن چنین استعداد هایی و پتانسیل موجود در این بخش سرمایه گذاری بیشتری از طریق مسئولین برای ورزش این منطقه صورت گیرد تا دلگرمی باشد برای کار بیشتر و افتخار آفرینی برای این نوجوانان و جوانان که در صحنه های کشوری و بین المللی بدرخشند.

 

/ 5 نظر / 36 بازدید
یاد شهیدان و رزمندگان دفاع مقدس اندیمشک

یاد شهیدان و رزمندگان دفاع مقدس اندیمشک تكريم شهيدان، تكريم ايثار و اخلاص است؛ تكريم دل هاي نوراني و جان هاي لبريز از صفا و نورانيّت است مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای 2/8/1378 http://andimeshkijvan.blogfa.com andimeshkiha@gmail.com در صورت امکان ما در سایت خود لینک نمائید و ما را راهنمایی فرمائید

گرمسیریان

من هم به نوبه خودم به آقای نجفوند و شاگردان خوبش تبریک عرض می کنم و از عدم حمایت مسئولین گلایه می کنم. جالب اینجاست که در شهرداری یک ردیف بودجه دارند برای مسائل فرهنگی و ورزشی که خدا می داند کجا هزینه می شود؟ ای کاش دارندگان مدال را با تصویر نشان بدهید و اعلام کنید از شما برادر گرامی که در انعکاس اخبار بیدروبه و الوار گرمسیری تلاش می کنید متشکریم.

آقای پورهادی شهرداری بیدروبه مبلغ 438000تومان کمک کردند جهت اطلاع......

,وبلاگ اعتدال اندیمشک

سلام با مطلب انتخابات هیئت رییسه ی شورای شهر و حاشیه های آن در خدمت شماهستم!