افتتاح پروژه جاده سازی بیدروبه به امام زاده احمد

پنجشبه 1392/04/13 با حضور مسئولین استانی و کشوری مراسم افتتاح پروژه جاده سازی بیدروبه تا امام زاده احمد با حضور معاون وزیر راه و همچنین مهندس خادم و سردار دارایی نماینده مردم اندیمشک وجمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

 

این مراسم که کم حاشیه هم نبود و با پرخاشگری و سر و صدای شخصی به هویت فریدون افشون برای مقطعی نیز قطع گردید، که با کمک نیروهای انتظامی وی از محل مراسم به جای دیگری انتقال داده شد.

این پروژه که به عهده قرارگاه خاتم الاانبیاء می باشد قرار است جاده دسترسی به این زیارتگاه در بخش الوار گرمسیری را در بعضی نقاط پهن و در بعضی نقاط دیگر که کمی صعب العبور تر بوده تغییر و به مسیر بهتری انتقال داده و کل این مسیر را نیز آسفالت کند.

جاده قدیمی این امام زاده به دلیل باریکی و در بعضی نقاط صعب العبور در ایام بهار که پذیرای تعداد زیادی از زائرین از تمام نقاط کشور هست با مشکلاتی مواجهه کرده بود، این امام زاده که طی سالهای اخیر توسط خیرین و سازمان میراث فرهنگی و اداره اوقاف اندیمشک و دزفول جهت بهسازی محیطی آن زحمات زیادی کشیده شده است اما هنوز جوابگوی سیل عظیم زائرین و بازدیدکنندگان از این محل نیست و مسیر دسترسی به آن نیز به علت طولانی و ناهمواری جاده ناراحتی آنها را به همراه داشته که امید است با انجام این پروژه تعداد بازدیدکنندگان این مکان را با توجه به زیارتی و سیاحتی بودن منطقه آن به چنید برابر افزایش دهد.

امید است که این پروژه بر خلاف پروژه های در حال ساخت  بخش الوار گرمسیری در موعد مقرر و طبق برنامه ریزی انجام شده به پایان برسد.

 

/ 0 نظر / 22 بازدید