معارفه اولین شهردار بیدروبه

مراسم معارفه اولین شهردار بیدروبه

این مراسم که صبح روز شنبه مورخه 09/09/1392 در سالن همایش های مدرسه شبانه روزی 9 دی شهر بیدروبه با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد، آقای رامین هدایتی رسماً مسئولیت این شهرداری را به عهده گرفتند.

در این مراسم که با حضور بخشدار بخش الوار گرمسیری، شهردار و شورای شهر حسینیه و همچنین شورای شهر بیدروبه  برگزارشد از زحمات سرپرست شهرداری بیدروبه که در این مدت مسئولیت شهرداری را بر عهده داشت تشکر و قدر دانی شد.

شهرداری بیدروبه که با توجه به تازه شهر شدن این منطقه حتی از داشتن یک ساختمان اداری خوب محروم است اما توقعی که حال مردم با شهرشدن این منطقه از شهرداری خواهند داشت مطمعناً لحظات سختی را برای آقای هدایتی در پیش خواهد داشت و ما امیدواریم آقای هدایتی با توجه به سوابق درخشان گذشته که باعث شده وی را برای این مسئولیت انتخاب کنند بتواند در این مسئولیت نیز موفق باشد.

ما نیز بعنوان شهروندان این شهر به آقای هدایتی خیر مقدم گفته و آمادگی خود را برای همکاری در هر زمینه ای که برای پیشرفت شهری موثر باشد اعلام می کنیم.

امیدواریم بتوانیم در چند روز آینده مصاحبه ای با شهردار محترم شهر بیدروبه داشته باشیم و از اهداف و برنامه هایش بیشتر آگاه شویم.

 

 

/ 3 نظر / 21 بازدید
تورج رادمنش

سلام. چندی پیش از دغدغه های زادگاهی خودو از بیدروبه به عنوان مرکز آن دیارمختصرمطلبی را بیان کرده بودم. اینک برآنم تا ضمن تشکر از مدیرمحترم وبلاگ که در سطح قابل قبولی پیشگام کارهای فرهنگی و اطلاع رسانی بیدروبه شده است ،به اولین شهردار بیدروبه تبریک بگویم و برای ایشان و شورای شهرموفقیت آرزو کنم. اما لازم می دانم از باب وظیفه نکاتی را بیان کنم خواه قبول افتد یا در نظر آید: - خشت اول چون نهد معمارکج، تا ثریا می رود دیوارکج ! - نکته اول اهمیت کار اولین کلنگها و نقشه ها را می رساند - از همان ابتدا آزمون و خطا نکنیم و با طرح و برنامه کارکنیم - از مشاورین خبره استفاده کنیم -منافع شهر را به منافع افراد ترجیح دهیم (قاطع و با احترام) -ضمن انجام کارهای روزمره و جاری و متعارف ، نگاهی کلان به توسعه شهر داشته باشیم - هدفها و برنامه های 4 ساله را تدوین و اجرا کنیم - امیدوارم در پایان 4 سال اول 20درصد از مراجعات مردم منطقه به اندیمشک کم شود!(شاخصی مهم در ارائه خدمات ضروری) - مردم بدانند ، نقش آنها در ایجاد و توسعه متوازن یک شهر خوب بسیار مهم است - منابع بیدروبه ( زمین ، آب ، صنایع و ....) محدود است. در همه امور و نقشه ها مدیر

ضمن تشکرازمدیریت سایت که بااین مجوزسایتی که برای اولین باردربیدروبه ثبت کرده به مردم این منطقه رابامسایل سیاسی واجتماعی آگاه نموده که اولین شهرداراین منطقه میتواند باتکمیل زمین فوتبال شهیداحمدقلاوندمیتوانددربعدورزشی وجلوگیری ازمحتاط شدندجوانان نقش به سزایی داشته باشد

حمیدمهدوی رادقلاوند

ضمن تشکرازشهردارجوان قبلی آقای بهاروندوتبریک به شهردارجدید برادر هدایتی که انسانی شریف وباصداقت میباشدوباشناختی که از ایشان دارم باروابط عمومی قوی که داردمیتوانددررشدشهرجدیدبیدروبه موفق باشد باآرزوی موفقیت برای ایشان وشوراها