کلنگ زنی بیمارستان 26 تخته در بیدروبه

بعد از سالها انتظار و پس از داستانهای سریالی که برای ساخت این بیمارستان در بخش الوار گرمسیری اتفاق افتاد بالاخره پس از حدود 2 سال از وعده ساخت بیمارستان تازه به مرحله کلنگ زنی رسید که همین هم جای بسی خوشحالی دارد هرچند تنها یک روز بعد از این مراسم اتفاقاتی افتاد که شاید ساخت این بیمارستان در شهر جدید الاتاسیس بیدروبه را تحت تاثیر خود قراردهد.

)روز دوشنبه مورخ91/12/12 ساعت 10 صبح مراسم کلنگ زنی بیمارستان بیدروبه) این پیامکی بود که چند روز قبل از آن روی گوشی های  تلفن همراه  ارسال شد و از مردم جهت شرکت در آن دعوت شده بود اما در بین همین مردم کسانی بودند که هیچگاه چشم دیدن پیشرفت منطقه خود که هیچ حتی چشم دیدن برادر و دوست و همسایه خود را نداشته اند و هر کاری می کنند تا تنها منافع شخصی خودشان پیش برود و این همان مشکلی بوده که سالهاست دامن گیر این ده کوره شده که حال به یک شبه شهر شده!!!!!

در این مراسم که با حضور آقای حمزه لویی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، فرماندار اندیمشک جناب آقای مهندس محمدی ، رییس شبکه بهداشت اندیمشک و همچنین بخشدار الوار گرمسیری در زمینی که آقای مرتضی بهاروند و خانواده وی جهت ساخت این بیمارستان اهداء کرده اند برگزار شد.

اما با اتفاقتی که تنها یک روز بعد از این مراسم افتاد شاید بیمارستان بیدروبه نیز به سرنوشت کارخانه سیمان بیدروبه تبدیل شود.....!!!

اما امیدوارم بتوانیم در طول هفته با آقای مرتضی بهاروند مصاحبه ای داشته باشیم تا از زبان خود او تمام مشکلات پیش آمده بر سر راه ساخت این بیمارستان قرارداده اند را از زبان خود وی بشنویم.

 

 

 

 

/ 0 نظر / 22 بازدید