احداث بیمارستان 26 تخته در بیدروبه مرکزی

با پیگیرهای مکرر نماینده محترم مردم  شهرستان اندیمشک و بخش الوار گرمسیری جناب آقای صید عیسی دارائی بزودی مراحل اولیه احداث این بیمارستان در بیدروبه انجام خواهد شد.

در این رابطه دهیار بیدروبه مرکزی جناب آقای فیضی اظهار داشتند که در حدود سه سال پیش حرف و حدیث های برای احداث این بیمارستان با توجه به مسافت طولانی این منطقه تا بیمارستان شهرستان اندیمشک بود اما یکباره و به طور خودجوشی محل آن به شهر جدید حسینیه انتقال داده شد اما به پیگیرهای جناب آقای دارائی و نیاز مردم بخش الوار گرمسیری دوباره حق به حق دار رسیده و قرار بر آن شده که این بیمارستان در بیدروبه احداث و مراحل تعیین محل و واگذاری زمین توسط یکی از خیرین بیدروبه انجام شده است.

این بیمارستان 26 تخته که بانی آن دانشگاه علوم پزشکی استان خوزستان اهواز است در زمینی به مساحت یک هکتار در مجاورت زمین فوتبال شهید احمد قلاوند ساخته خواهد شد.

لازم به ذکر است سالانه در بخش الوار گرمسیری و بیدروبه تعداد زیادی به علت فاصله تا شهرستان اندیمشک و نبود امکانات پزشکی مناسب جان خود را از دست می دهند که امید است با تأسیس این بیمارستان نیاز پزشکی بخش الوار گرمسیری تأمین شود.

/ 2 نظر / 17 بازدید
گلشن

سلام خبر خیلی خوبی بود حالا این بیمارستون رو کجا میخوان درست کنن -------------------------------- در مورد اون خبر هم حق با شماست بایستی حتما شما هم دعوت میشدید به عنوان یه ژورنالیست فعال در عرصه مجازی بایستی حتما دعوت میشدید البته بنده با همفکری دوستان افراد رو دعوت کردم ومتاسفانه عزیزی مثل شما رو فراموش کردم

بیدروبه

سلام خواب دیدی خیر باشه کدوم بیمارستان بیمارستان خب ر فت حسینیه اینا همه شایع است بخاطراینکه بگن دارایی نماینده اندیمشک تا دراومدگفتن بیمارستان برگشت