ایجاد سرعت گیر در مسیر اصلی بیدروبه

با توجه به اتفاقات اخیر و سالهای گذشته که در جاده عبوری از وسط بیدروبه افتاده که خانواده های زیادی را دغدار کرده ، مسئولین تازه به فکر افتاده اند تا در این مسیر با ایجاد سرعت گیر از این گونه اتفاقات جلوگیری کنند.

هر چند در سالهای گذشته نیز برای ایجاد سرعت گیر اقداماتی صورت گرفت اما متاسفانه به سرانجامی نرسید و حتی کار به جایی رسید تا مردم خود دست بکار شده و اقدام به بستن جاده بین المللی کنند که همین موضوع باعث بروز مشکلاتی برای آنها شد.

در آخرین صحبتی که در رابطه با همین موضوع با شهردار محترم بیدروبه جناب آقای هدایتی داشتم قویاً اعلام کردند که به طور جد پیگیر موضوع هستند و رضایت فرمانداری و ادارات مربوطه در این رابطه را گرفته اند و تنها اداره راه و ترابری مخالفت می کند که در صدد جلب رضایت آن اداره با توجه به خواست مردم و اتفاقات اخیر را داریم.

لازم به ذکر است که در همین چند هفته گذشت برخورد یک خودرو با موتور سیکلت باعث کشته شدن دو تن از جوانان بیدروبه شد.

/ 2 نظر / 14 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام بر شما گرامی وبلاگ خوب و جالبی دارید.در ادامه راه موفق باشید. شمابزرگوار برای مطالعه مطالب زیر دعوت شده‌‌اید: *********** [گل] مجموعه ای از برنامه ‌‌های مذهبی آندروید برای گوشیهای هوشمند [گل] قرآن(متن و صوت)+مفاتیح الجنان+نهج البلاغه+ویجت اذان+رساله12مرجع+سفر عتبات+قبله یاب ************ [گل] چرا حضرت علی(ع) در مقابل غاصبین خلافت سکوت کرد؟ [گل] [گل] و برای گرفتن حق خود به زور عمل نکرد؟ [گل] ************* [گل] احادیث بسیار زیبای هفته [گل] # اثر زیانبار زیادی مال و فراموشی یاد خدا # ظلمی که خدا از آن صرف نظر نمی‌‌کند # راهی برای آمرزش تمام گناهان *********** [گل]جواب امام عسکری(ع) و امام زمان(ع) به سوالات[گل] آیا پیامبر خدا(ص) با خلیفه اول به غار رفت؟! آیا خلیفه اول و دوم، مسلمان بودند؟ اسلام آنها با شوق بود یا اجبار؟ طلاق همسران پیامبر‌(ص) توسط حضرت علی(‌علیه‌‌‌السلام)! ************ [گل] توصیه می‌‌‌کنم از باقی صفحات وبلاگ هم بازدید کنید. منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

صدای اندیمشک

سلام برادر واقعا این مشکل سالیان درازی هست که مردم بیدروبه وحومه با ان دست پنجه نرم میکنن. به امید بخش الواری اباد.