جابجایی واحد اداری و مالی شرکت معدن چناره بیدروبه

در طی سه چهار سال گذشته بیش از سه بار دفاتر امور اداری و مالی شرکت صنایع فولاد به شهرستان اندیمشک جابجا می شود این در حالیست که شرکت مذکور دارای یک ساختمان منفک و مستقل از کارخانه های شرکت با امکانات قابل قبول می باشد اما چرا این جابجایی مکرراً انجام می گیرد ؟

اگر قراره دفاتر کلاً جابجا شود چرا پس از مدتی جابجایی به شهرستان دوباره به همین ساختمان اداری واقع در سایت  شرکت نقل مکان می کنند؟

 

چه لزومی دارد ساختمانی در شهرستان خریداری یا اجاره شود و هزینه ای بار شرکت شود و این ماجرا اصلاً چه ربطی به روستا دارد؟

 

تجربه نشان داده این نقل و مکانهای پر هزینه هر بار که انجام می پذیرد یک نقشه ای از پیش طراحی شده را در پی دارد بعنوان مثال قبلاً وقتی دفاتر امور اداری و مالی منتقل می شد و دوباره به مکان اصلی خود (سایت اداری در خود شرکت ) برمی گشت پرسنلی به این قسمت ها اضافه می شد مثلاً سال قبل چند نفر بعنوان نیروی مالی که غیر بومی هم بودند به استخدام در آمدند و بعد از بازگشت این دفاتر به سایت اصلی شرکت ، وقتی اهالی به بکار گیری این افراد معترض می شدند دست اندرکاران شرکت مدعی می شدند این آقایان چندین ساله در این شرکت مشغول بکار بوده و هستند و این سخن کذب محض است .

 

و هرموقع که مسئولین شرکت جوابگوی خواسته های به حق اهالی منطقه در مسائل مختلف نیستند چاره ای جزء جابجا کردن دفاتر خود برای کاستن از مراجعات مکرر اهالی ، جلو روی خود نمی بینند و حاضرند هزینه های هنگفتی متحمل شوند و به اصطلاح خودشان شر این مردم را کم کنند.

 

همانطور که قبلاً نیز ذکر شده نیروهای مالی و اداری این شرکت اکثراً بازنشته هستند و بصورت غیر قانونی در این پست ها مشغول به کارند .

 

خوب اگر شما پیگیر مطالب قبلی مندرج در این وبلاگ در پست های مختلف بوده اید متوجه می شوید که قبلاً نیز مسئولان شرکت بعد از اینکه جوابگوی خواسته های به حق مردم نشدند چاره ای جزء تعویض مدیر عامل نداشتند و این کار را برای سومین یا چهارمین بار تکرار کردند و اینک نیز جابجایی دفاتر شرکت را در دستور کار خود قرار داده اند و این همان سیاست غیر منطقی و نخ نمای مسئولین و دست اندرکاران شرکت تامین مواد معدنی صنایع فولاد است .

(وبلاگ کلگدره)

/ 0 نظر / 18 بازدید