پایان دور دوم انتخابات...

جمعه مورخ 15/02/91 با برگزاری دور دوم انتخابات مجلس در شهرهایی که نمایندگان آنها انتخاب نشده بودند برگزار شد .

روز پنج شنبه یک روز مانده به انتخابات سردار دارایی به همراه آقایان جهانبخش قلاوند ، ماشااله قلی کیانی وآقای مختاری راهی خرم آباد شدند تا حمایت خود را از هم رزم دوران جبهه و جنگ و همکار احتمالی خود در مجلس اعلام کند که با استقبال خوب مردم خرم آباد هم مواجه شد.

دیروز و با برگزاری انتخابات در خرم آباد که انصافاً خیلی خوب و منظم هم انجام شد مردم یک بار دیگر حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و برای رای دادن به نماینده انتخابی خود به پای صندوقهای رای آمدند به طوری که رای گیری 2 ساعت علاوه بر وقت معیین تمدید شد .

با اعلام رسمی وزارت کشور ابراهیم آقامحمدی با کسب 89649 رای به عنوان نماینده مردم خرم آباد در مجلس معرفی شد.که لازم به ذکر است با شناختی که این حقیر از آقای ابراهیم آقامحمدی دارم و با توجه به اصالت و اعتقادات مذهبی که ایشان دارد می تواند نقش بسزایی در اجرای پروژها و بخصوص عدالت در این شهر باشد.

از شهر پلدختر هم خبر رسیده که مردم یک بار دیگر دکتر کائیدی را بعنوان نماینده مجلس انتخاب کردهاند.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که نماینده خرم آباد و پلدختر چه ارتباطی به ما دارد اما از آنجاکه این سه نماینده یعنی سردار دارایی، دکتر ابراهیم آقا محمدی و دکتر کائیدی هم زبان، همسایه و هم اندیشه و هم دیار ( دیار بالاگریوه) هستند می توانند  دست در دست هم برای آبادانی این منطقه از کشور قدم بردارند.انشاالله

/ 1 نظر / 15 بازدید
جودکی

علی قلی کاییدی نماینده ما نیست