برگزاری مسابقات مینی فوتبال در بیدروبه

به همت جوانان بیدروبه سری مسابقات مینی فوتبال در زمین دبیرستان خاتم الانبیاء در حال برگزاری است.

در این مسابقات که با شرکت 10 تیم از کلیه مناطق بخش الوار گرمسیری در حال برگزاری است که دور مقدماتی آن به پایان رسیده و در نهایت 4 تیم به دور بعد صعود کردند.

هر چند در برگزاری این مسابقات کم و کاستی هایی وجود دارد که عمدتاً می توان به نبود زمین مناسب اشاره کرد اما در کل اگر بخواهیم از دید عموم به آن بپردازیم جای بسی امیدواری دارد.

این مسابقات که به بواسطه انگیزش درونی چند تن از جوانان بیدروبه (آقایان آیت اله بهاروند، میثم بهاروند، جعفر پور حسینی و حبیب نجاتی) در تاریخ 15 مرداد ماه و برای ایام فراغت جوانان و نوجوانان شهر بیدروبه و بخش الوار تدارک دیده شده است  توانسته نظر مردم را به خود جلب کند به طوری که در زمان برگزاری مسابقات که معمولاً ساعت 17 عصر به بعد می باشد تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان را به محل برگزاری مسابقات بکشاند.

اما زمین آسفالت مدرسه خاتم الاانبیاء که برای این مسابقات در نظر گرفته شده ، بر کیفیت بازی ها تاثیر گذاشته است هر چند در این مسابقات تیم ها و بازیکنانی حضور داشتند که به جرأت می توان گفت می توانند در سطح اول استان بازی کنند اما متاسفانه بعلت عدم حمایت مسئولین، این استعداد و پتانسیل ها در این منطقه به هدر می روند و همان طور که دیدیم در طی برگزاری این مسابقات نیز هیچ گونه حمایتی حتی معنوی از این جوانان نشد.

اما این بازی ها هم مانند همه رخدادهای ورزشی که این چند ساله در کشور برگزار می شود در این شهر کوچک نیز بی حاشیه نبود و شاهد بد اخلاقی هایی از نوع ورزشی آن بودیم از برخورد های بعضی بازیکنان تا حضور و یا عدم حضور یک تیم در مقابل تیم دیگر برای لطمه زدن به تیم های دیگر که متاسفانه از طرف مسئولین بازیها نیز با آنها برخوردی نشد اما در نهایت تیمی که با این بداخلاقی به مرحله نیمه نهایی صعود کرده بود و از حضور یک تیم قوی تر و بهتر در این مرحله جلوگیری کرد با 4 گل از حریف خود از دور مسابقات حذف شد.

مسابقه فینال این بازیها در روز یکشنبه 27 مرداد بین دو تیم الرشید (نمک تلخه رشنو) و  فجر قلعه رزه برگزار  شد که در نهایت تیم الرشید در ضربات پنالتی به پیروزی رسید و قهرمان این دوره از مسابقات شد.

/ 0 نظر / 36 بازدید