انتخاب اولین شهردار بیدروبه

در جلسه ای که در روز جمعه 11 مرداد در محل دهیاری قدیم بیدروبه برگزار شد اولین شهردار بیدروبه انتخاب شد.

در این جلسه که با حضور شورای شهر بیدروبه برگزار شد پس از بررسی گزینه های متعدد جناب آقای مسلم بهاروند که از جوانان تحصیل کرده همین شهر نیز می باشد بعنوان سرپرست موقت شهرداری بیدروبه انتخاب شدند.

یکی از اعضای محترم شورا که در این جلسه حضور داشتند اظهار داشتند که تعداد 5 گزینه برای شهرداری بیدروبه کاندید شده بودند که پس از بررسی تک تک گزینه ها و به رای گذاشتن آنها و با توجه به معیار های مختلف از این پنج گزینه کسانی بودند که حتی یک رای موافق هم نداشته اند اما در نهایت آقای مسلم بهاروند با کسب چهار رای موافق از پنج رای موجود فعلاً بعنوان سرپرست شهرداری بیدروبه انتخاب شدند و در نهایت با روی کار آمدن شورای جدید در مورد ماندن یا نماندن وی در شهرداری تصمیم گیری خواهند کرد .

آقای بهاروند کاردان عمران هستند و سوابق اجرایی در شرکتهای راه سازی و ساختمانی را در کارنامه خود دارند وی همچنین از ساکنین خوش نام و قدیم بیدروبه و پدر ایشان از افراد بنام بالاگریوه هستند.

در نشستی که با آقای بهاروند داشتم ایشان به بیان برنامه ها و اهداف خود پرداختند و مهمترین برنامه خود را اجرای طرح های زیر ساختی شهری دانستند که تا کنون باید انجام میشد اما متاسفانه انجام نشده است.

ایشان همچنین در مورد برخوردی که با منتقدان خود در آینده خواهند داشت گفتند که هیچ کس از موافقان خود چیزی یاد نگرفته و من قطعاً از منتقدانی که به حق از اینجانب انتقاد کنند استقبال خواهم کرد و از نظرات آنها نیز استفاده خواهم کرد.

/ 0 نظر / 18 بازدید