حرکت لاک پشت وار پیمانکار جاده بیدروبه به روستای کلگدره(شرکت صنایع فولاد)

 

این پروژه که در تیرماه سال جاری به حضور معاون وزیر راه و نماینده مردم شهرستان در مجلس  و جهت ارتقاء کیفیت جاده دسترسی به زیارتگاه شاهزاده احمد کلنگ زنی گردید در همین نقطه شروع در جا می زند و تا کنون نتوانسته در مسیر روستای کلگدره تا بیدروبه را تعمیر و یا راه اندازی کند.

 در مدت زمان تقریبا هفت ماهی که از زمان کلنگ زنی آن می گذرد متاسفانه  عبور و مرور در همان جاده قدیمی را نیز سخت کرده است و این مدت زمان با توجه به کارهای مشابه که در اطراف بیدروبه انجام گرفته غیر قابل قبول بوده و جای بسی تأسف است که مسئولین اصلاً پیگیر پیشرفت کاری با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز و سیل عظیم زائران و گردشگران به این منطقه نیستند.

همچنین عبور کامیونهای شن کش از صنایع فولاد به اهواز از این مسیر تردد خودروهای محلی را سخت تر کرده که باعث نارضایتی اهالی شده است اما متاسفانه تا کنون اقدامی صورت نگرفته است ، با توجه به اتفاقاتی که در روز افتتاح این پروژه افتاد و حرفهایی که آقای فریدون افشون زده بودند مردم را نسبت به این کار بد بین کرده است.

/ 6 نظر / 19 بازدید
صدای اندیمشک

باسلام خدمت برادر ارجمند.بنده موافق نظر حضرتعالی هستم.وهرموضعی که گفتید درخدمت هستم.وهر مطلبی از وبلاگ بنده که به درد حضرتعالی خورد بدون اجازه صاحب هستی انشالله بتوانیم قدمی در جهت ابادانی شهرمان وخصوصا بیدروبه وبخش الوار گرمسیری بر داریم. موفق سربلند باشید.

بهاروند

انتخاب شایسته اقای کرامت میری بعنوان فرزند الوار به سمت سخنگوی شورای شهرستان اندیمشک به شما الواریهای برومند تبریک عرض مینمایم به امید موفقیت روز افزون بچه ای الوار

صدای اندیمشک

سلام برادر وقتتون بخیر باشد. اگه وقت داشتید ودر توان داشتید در باره سد بالارود تحققیقی کنید ومطلبی بذارید. واقعا الوار ویک سد! اگه مردم الوار دراین سد جایگاهی نداشته باشند پس کی وکجا میخواهند اشتغال زایی کنند این مسئولین بی تدبیر شهرستان کجایند؟؟ از شما برادر عزیز انتظار داریم بعنوان نماینده رسانه ای مردم غیور وقهرمان الوار گرمسیری دست به کار شوید. موفق وشاد کام باشید.

باتشکر از مدیریت سایت که انصافا بااطلاع رسانی از کلیه جلسات مهم مسولین که در جهت پیشرفت منطقه صورت می گیردمردم را آگاه می کندخواستم عرض کنم چرا مسئولین محلی بخشدار یا شهرداری صحبتی از زمین فوتبال شهید احمد قلاوند نمیکنند در گذشته آقای حمید قلاون دبیرهیات فئتبال شهرستان اندیمشک که از بازیکنان خوب این منطقه بودند تلاش زیادی باهمکاری رییس تربیت بدنی نمودند وقرار شد که این زمین ورزشی چمن شود حتی تامین اعتبار شد ولی متاسفانه هزینه این زمین راجای دیگری خرج کردند بیدروبه دارای چهار تیم باشگاهی است که بازیکنان خوبی که در سطح کشوری واستانی ازجمله پورحسینی -سامان قلاوند-محسن داراب مطلق -دریگوند -محمدحسین آفرین -حمید قلاوند-جعفر پورحسینی -ومربانی خوبی چون فرزاد مرادی مربی تیم مدرسه فوتبال ولایت معرفی نموده اند ایا جا ندارد مسئولین به فکر باشند

حمید

سلام .بگو آقای نماینده تو که توانایی نظارت بر یه پروژه کوچک مثل جاده ی بیدروبه شاهزاده احمد نداری چطور می خوای پیگیر پروژه های بزرگ شهر باشی .