فاصله و موقعیت شرکت نفت قلعه نار از اندیمشک و بیدروبه

بعضی از دوستان در قسمت نظرات خواسته بودند تا موقعیت و امکان دسترسی بهتر به شرکت نفت قلعه نار را برایشان توضیح دهیم که در این مطلب بصورت خلاصه عرض     می کنیم.

شرکت نفت قلعه نار در حدود 10 کیلومتری بیدروبه واقع شده است که امکان دسترسی به آن از طریق بیدروبه خیلی بهتر و آسان تر از اندیمشک است زیرا از مسیر اندیمشک تا بیدروبه شرکت نفت در مسیر انحرافی نرسیده به بیدروبه قرار می گیرد.

اگر بخواهی از اندیمشک بصورت مستقیم و به فرض اینکه بدون  وسیله نقلیه شخصی باشی باید بصورت در بست و با کرایه ای در حدود 12 تا 15 هزار تومان به شرکت نفت رسید.

اما راه دوم با مینی بوس و یا تاکسی های اندیمشک به بیدروبه ( کرایه مینی بوس هر نفر 800 تومان و تاکسی 2000 تومان ) تا بیدروبه آمده و سپس با تاکسی های بیدروبه که در صورت نبود مسافر به شرکت دربست آن 3000 تومان هست به آسانی می توانید به محل کار خود برسید.

/ 2 نظر / 29 بازدید
مرید

قلعه نار همه چیزش خوبه در اداره بازرسی فنی مستقر یک نفر بنام صالح خمیسی معرف به عزیز باعث خرابی جو قلعه نار شده. امیدوارم هر چه سریعتر بره.

مرید

من سالها در قلعه نار مشغول بکار هستم همه چیز خوبه فقط یک نفر که امیدوارم هر چه سریعتر بازنشسته بشه و اون کسی نیست جز صالح الخمیسی.مفسر و تحلیل گر در همه مسائل.